(0 produktov)

Dizajnové doplnky GEORG JENSEN

vybraných 0 produktov)
Zavrieť
Třídit podle:


Upozornenie! Zadanému filtru nezodpovedá žiadny produkt.

VYBERTE SI z ďalších inšpiračných kampaní

Georg Jensen je poprednou značkou udávajúcou trendy na medzinárodnom trhu s luxusným tovarom. Pýši sa dánskymi koreňmi a vernosťou k unikátnemu dizajnu oddanému najmä kvalite a remeselnej zručnosti. Cieľom je uchvátiť a trvalo prekvapovať unikátnymi dizajnovými výrobkami špičkovej kvality. Každý produkt značky Georg Jensen je dielom niektorého zo svetovo uznávaných dizajnérov, ako sú Arne Jacobsen, Nanna Ditzel, Vivianne Torun Bülow-Hubei, švédsky princ Sigvard Bernadotte, Henning Koppel a Johan Rohde. Korene značky Georg Jensen siahajú do roku 1904, kedy strieborník a sochár Georg Jensen (1866-1935) otvoril svoju dielňu v Kodani. Dizajn jeho šperkov, príborov a riadu mal okamžitý úspech a stal sa žiadaným po celom svete. Jeho neobyčajný zmysel pre detail a remeselnú zručnosť mu zaistili povesť najvýznamnejšieho strieborníka minulého storočia. Než Georg Jensen v roku 1935 zomrel, z malej dielne vznikla spoločnosť celosvetového významu s obchodmi v Paríži, Londýne, Berlíne a v New Yorku. Viac informácií o tejto značke na www.GeorgJensen.cz.

Jarné upratovanie na vašom stole

Znervózňuje vás, že na svojom pracovnom stole vládne chaos a vás neustále hľadanie telefónu, prepisovačky či vizitky len zdržuje od práce? Jar je obdobím jarného upratovania, tak prečo si neurobiť poriadok aj na pracovnom stole s uznávanou značkou dánskeho dizajnu Georg Jensen? Budete milo prekvapení, ako prekukne celá vaša kancelária. [Celý článok...]

UPOZORNENIE

NA TOMTO WEBE MÔŽU NAKUPOVAŤ VÝHRADNE REGISTROVANÍ VEĽKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A ĎALŠIE ORGANIZÁCIE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRÁCIOU (IČO). K AKTIVÁCII NÁKUPU JE NUTNÉ SA NAJSKÔR ZAREGISTROVAŤ (SPRÁVNOSŤ VŠETKÝCH ÚDAJOV SA PRED SCHVÁLENÍM OVERUJE).

PRIHLÁSIŤ SA

Chcete nakúpiť dizajnový nábytok výhodne?
Vyskúšajte web s Outletovými cenami!

UKÁZAŤ AKČNÉ PONUKY

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma