(17 produktov)

Stojany na šperky

VYBERTE SI z ďalších inšpiračných kampaní

Stojan na šperky prichádza s riešením večného problému so šperkami. Buď ich je veľa a niet ich kam uložiť alebo sa ustavične vydávate za detektíva a hľadáte svoje poklady po celom byte. So stojanom na šperky vyriešite oba problémy jednoducho.  Nájdite vášmu novému doplnku nové miesto a vyzdobte ho svojimi klenotami. Bude sa skvele vynímať na vašom nočnom stolíku či komode.

Dekorujte praktickým stojanom na šperky

Šperky sú súčasťou každodenného života. Už od pradávna slúžia ako ozdobné predmety a prostriedky investície. Ešte aj dnes sa z nich vyrábajú praktické predmety ako spony, opasky či gombíky. Materiál na výrobu ponúka veľké množstvo možností. Používalo sa všetko, čo bolo lesklé a ojedinelé - drahé kamene a kvalitný kov. [Celý článok...]

Nestarnúca dekorácia

Každá z nás vlastní nejaké šperky. Dostávame ich na meniny, na narodeniny alebo pri špeciálnych príležitostiach. Ak sa vám hromadia prstene, náušnice či náhrdelníky zaobstarajte si stojan na šperky. [Celý článok...]

Luxusný lesk

Snáď žiadny materiál nepôsobí luxusnejšie než lesk, či už v čiernej, bielej, či striebornej farbe. A kto nemá rád luxus, ako by ani nebol. A aké dekorácie využiť v tomto materiálovom prevedení? To je ľahké, stojany na šperky, ktoré urobia radosť každej žene, či už sa jedná o Vašu drahú polovičku, kolegyňu, či obchodnú partnerku, ktorá práve slávi životné jubileum.

[Celý článok...]

UPOZORNENIE

NA TOMTO WEBE MÔŽU NAKUPOVAŤ VÝHRADNE REGISTROVANÍ VEĽKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A ĎALŠIE ORGANIZÁCIE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRÁCIOU (IČO). K AKTIVÁCII NÁKUPU JE NUTNÉ SA NAJSKÔR ZAREGISTROVAŤ (SPRÁVNOSŤ VŠETKÝCH ÚDAJOV SA PRED SCHVÁLENÍM OVERUJE).

PRIHLÁSIŤ SA

Chcete nakúpiť dizajnový nábytok výhodne?
Vyskúšajte web s Outletovými cenami!

UKÁZAŤ AKČNÉ PONUKY

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma