(4 produktov)

Obrazy

vybraných 4 produktov)
Zavrieť
Třídit podle:

VYBERTE SI z ďalších inšpiračných kampaní

Na spestrenie vašich holých stien využijte obrazy. Kategória obrazy ponúka množstvo rôznych motívov, pre ktoré sa nájde uplatnenie v domácom aj komerčnom prostredí. Aj obraz sa sa môže stať dominantou miestnosti. Vhodne zvolené miesto a zladenie s ostatným nábytkom podtrhne štýl celej miestnosti.

Výber obrazu

Už ste si kompletne zariadili byt ale stále vám ostávajú ešte holé steny? Aj keď ste si ho moderne zariadili, s prázdnymi stenami to nie je ono. Nie všetci si môžu dovoliť povesiť na stenu obraz od Picassa a pýšiť sa originálom. Obrazy dnes už nezastávajú len dominantnú úlohu ako kedysi, dnes dodávajú miestnosti atmosféru a pozdvihujú jeho úroveň. [Celý článok...]

Vyberte správny obraz pre váš interiér

Ak patríte medzi ľudí, ktorí keď vidia prázdne miesto, majú nutkanie ho niečím zaplniť, potom je tento článok práve pre vás. My vám poradíme, ako správne vybrať obraz, ktorý sa bude do vášho interiéru hodiť a neunikne žiadnej pozornosti.

[Celý článok...]

Obraz ako umenie

Leonardo da Vinci, Pablo Piccasso, Vincent Van Gogh či Salvador Dalí. Tieto slávne mená sú vám určite známe predovšetkým unikátným talentom pre maľovanie. Ak ste priaznivci tohto umenia galérie v Paríži, Londýne či New Yorku určite poznáte. Obraz je stvárnením tohto umenia, zachytáva nielen predmety alebo osoby ale vyjadruje aj nálady a emócie maliarov. [Celý článok...]

Vyjadrite svoju osobnosť vlastným umeleckým dielom

Umenie sa dá nazvať ako esteticky zameraný obor, ktorého výsledkom je obraz. Samozrejme platí, že čo obraz, to originál. Obrazy šľachtia každý interiér a dajú sa využiť ako prakticky – pre oddelenie miestností, tak esteticky pre pozdvihnutie atmosféry miestnosti alebo zaplnenia prázdneho miesta na stene.

[Celý článok...]

UPOZORNENIE

NA TOMTO WEBE MÔŽU NAKUPOVAŤ VÝHRADNE REGISTROVANÍ VEĽKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A ĎALŠIE ORGANIZÁCIE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRÁCIOU (IČO). K AKTIVÁCII NÁKUPU JE NUTNÉ SA NAJSKÔR ZAREGISTROVAŤ (SPRÁVNOSŤ VŠETKÝCH ÚDAJOV SA PRED SCHVÁLENÍM OVERUJE).

PRIHLÁSIŤ SA

Chcete nakúpiť dizajnový nábytok výhodne?
Vyskúšajte web s Outletovými cenami!

UKÁZAŤ AKČNÉ PONUKY

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma