Rokovacia miestnosť, zrkadlo vašej spoločnosti

26. September 2012 Kategória: Kreslá, Stoly, Obývačka, Home Office

Nábytok a interiérové doplnky, ktoré kupujeme do <strong>rokovacej miestnosti</strong>, sú dôležité hneď z dvoch dôvodov: musiaí byť praktické a dokonale plniť svoj účel a zároveň by mali majiteľa dôstojne reprezentovať.

<h2>Konferenčná miestnosť, prečo si na nej dať záležať?</h2> <p>Rokovacia či <strong>konferenčná miestnosť</strong> slúži, ako už názov napovedá, na organizovanie prezentácií, stretnutí a rokovaní všetkého druhu. Jej vybavenie by teda malo zodpovedať tomuto účelu, aby sa všetci cítili pohodlne a práce odsýpala. V rokovací místnosti se setkáváme a jednáme s novými klientmi, partnermi či akýmikoľvek hosťami, teda s ľuďmi, na ktorých by sme radi urobili čo najlepší dojem. Z tohto reprezentačného dôvodu je veľmi dôležitý dizajn a štýl miestnosti, vrátane nábytku, interiérových doplnkov, <a title="Svetlá a lampy" href="/svetla-lampy">osvetlenia</a> atď.</p> <h2>Pohodlné sedenie je základ</h2> <p>Najdôležitejším vybavením rokovacej miestnosti je bezpochyby <strong>konferenčný stôl</strong> a stoličky. Väčšinu času tu totiž "presedíme". Ak máme dokonale vyzerajúce dizajnove kresielka, na ktorých sa ale už po pár minútach nespokojne vrtíme, vybrali sme zle. U sedacieho nábytku do rokovacej miestnosti je na prvom mieste pohodlie. Pri jeho výbere sa riaďte podobnými pravidlami, ako pri výbere kancelárskych stoličiek či <a title="Kreslá" href="/kresla">kresiel</a>. Rokovací stôl by mal byť dostatočne veľký, aby sa na ňom dali pohodlne rozložiť akékoľvek dokumenty. Mal by byť stabilný a výškovo odpovedať sedaciemu nábytku.</p> <h2>Čo ďalšie do rokovacej miestnosti?</h2> <p>Ďalším nábytkom, ktorý v rokovacej miestnosti oceníte, sú rôzne úložné priestory, čiže skrinky a <strong>regály</strong>. Hoci máte väčšinu dokumentov uloženú skôr v kancelárii, vedzte, že akýkoľvek úložný priestor naviac sa bude hodiť. Otvorené skrinky a regály tiež môžu slúžiť ako priestor pre originálne dekorácie. Vynímať sa v nich budú predovšetkým knihy. Vedľa centrálneho osvetlenia je vhodné vybaviť miestnosť tiež stojacou lampou, ktorá zároveň slúži ako zaujímavý dizajnový doplnok. <a title="Interiérove dekorácie" href="/interierove-dekoracie">Interiérové dekorácie</a> volí každý podľa svojho štýlu. Vyberať môžete z nepreberného množstva svietnikov, misiek na ovocie, vázičiek atď.</p>

Mohlo by vás zaujímať

Nestarnúca dekorácia

21. Júna 2013

Luxusný lesk

20. Októbra 2014

Dekorujte praktickým stojanom na šperky

17. Januára 2013

Súvisiace produkty s článkom

UPOZORNENIE

NA TOMTO WEBE MÔŽU NAKUPOVAŤ VÝHRADNE REGISTROVANÍ VEĽKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A ĎALŠIE ORGANIZÁCIE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRÁCIOU (IČO). K AKTIVÁCII NÁKUPU JE NUTNÉ SA NAJSKÔR ZAREGISTROVAŤ (SPRÁVNOSŤ VŠETKÝCH ÚDAJOV SA PRED SCHVÁLENÍM OVERUJE).

PRIHLÁSIŤ SA

Chcete nakúpiť dizajnový nábytok výhodne?
Vyskúšajte web s Outletovými cenami!

UKÁZAŤ AKČNÉ PONUKY

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma